Created by Jijooshu™ 2008
Всички права запазени
Галерия
Реклама
Линия 42 - маршрут, разписание, тарифи
МАРШРУТ:
Зора - Чонгора - Хр.Манолов - Хр.Баев - Аспарухово - Н.Будители - Л.Каравелов - Калин - Лазур - Родопа - Моряк - Аспарухов мост - КРЗ - Петрол
от сп. Зора, ДЕЛНИК и ПРАЗНИК
6:30 6:55 16:35 17:05
от Петрол, ДЕЛНИК и ПРАЗНИК
6:50* 7:25* 16:40 17:05
* до ЖП гара