Created by Jijooshu™ 2008
Всички права запазени
Галерия
Реклама
Линия 36 - маршрут, разписание, тарифи
МАРШРУТ:
ЖП Гара(Кронщад) - Д.Дебелянов - 8ми декември - КЗ - Хидробаза - Гребна база - Сокол - Туфла кула - Чайка - Чешмата - Звездица - Центъра
______________________________________________________________________
РАЗПИСАНИЕ:
От спирка Кронщад, ДЕЛНИК
06:00;08:00;10:00;12:00; 13:00; 14:00; 16:00; 18:00; 19:00; 20:00; 21:30
От спирка Център Звездица, ДЕЛНИК
05:00, 06:45; 09:00; 11:00; 12:45; 14:00; 15:00; 17:00; 19:00; 19:45; 21:00
От спирка Кронщад, ПРАЗНИК
06.00 07.00 08.00 09.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.10 15.30 16.30 17.30 19.00 21.00 21.30
От спирка Център Звездица, ПРАЗНИК
06.30 07.30 08 08.30 09.30 10.30 11.30 12.30 13.30 14.45 16.00 17.00 18.00 19.30 21.30
HH.MM - От/до Гробищата
______________________________________________________________________