Created by Jijooshu™ 2008
Всички права запазени
Галерия
Реклама
Линия 27 - маршрут, разписание, тарифи
МАРШРУТ:
КЗ; 8-ми декември; Полиграфия; Център; Музея; пл. “Съединение“; Чаталджа; Паметника; Явор; Резервоара; (Моста; Светкавица - спира само в посока към Варна); Разклон Виница; Големия завой; Телевизионна кула; Поделението; Добрева чешма; Радио предавател; Стопански двор; Разкл. Кичево; с. Кичево; Разкл. Орешак; с. Орешак
______________________________________________________________________
РАЗПИСАНИЕ:
От КЗ:
7:10 8:50 11:10 12:20 14:45 18:00
От с.Орешак:
8:00 10:10 12:10 15:55 19:10
_____________________________________________________________________
Цена на билета - 2.40 лв.