Created by Jijooshu™ 2008
Всички права запазени
Галерия
Реклама
>
Линия 18/40 - маршрут, разписание, тарифи
МАРШРУТ:
ЖП гара; Полиграфия; Център; Тракия; Патриарх Евтимий; Автогара; Иван Рилски; Борсата; ВАМО; Рад. завод; Елпром; Винзавод; Млекозавод; Пивоварен завод; Разклон Тополи; Гробище; Тополи
______________________________________________________________________
РАЗПИСАНИЕ:
От ЖП гара, ДЕЛНИК
07:30; 08:00; 08:30; 09:00; 09:45; 10:35; 11:20; 12:05; 12:55; 15:40; 16:25
От спирка Гробище, ДЕЛНИК
08:05; 08:30; 09:00; 09:35; 10:15; 11:05; 11:50; 12:35; 13:25; 16:45; 17:10
От ЖП гара, ПРАЗНИК
07:00; 07:40; 08:20; 09:00; 09:50; 10:25; 11:20; 12:00; 12:50; 13:25
От спирка Гробище, ПРАЗНИК
07:30; 08:10; 08:50; 09:30; 10:20; 11:00; 11:55; 12:30; 13:30; 13:55
______________________________________________________________________
ЦЕНИ:
Цена на билета - 1.20 лв.